اپلای 118

اپلای 118

مرجع اطلاعات و مشاوره تحصیل، اقامت و کار در خارج از کشور

ارائه دهنده اطلاعات و مشاوره های مهاجرتی و تحصیل در اروپا، استرالیا و کانادا

مشاور شما در امور سرمایه گذاری و ثبت شرکت در اروپا، استرالیا ، کانادا و عمان

  • اینستاگرام اپلای 118
  • تلگرام اپلای 118

مزایای تحصیل در اتریش

مزایا و دلایل تحصیل در اتریش

تحصیل در اتریش innsbruck

اعتبار بالای دانشگاه های اتریش

کشور اتریش از نظر تعداد دانشجویان در رده بندی یکی از برترین کشورهای دنیا قرار دارد - بیش از 90،000 نفر در آنجا تحصیل می کنند.

یکی از قدیمی ترین دانشگاه های اروپاUniversität Wien -  دانشگاه وین-  در این کشور واقع شده است. تمرکز دانشگاه وین بر روی رشته های علوم انسانی و علوم طبیعی می باشد. دانشگاه موسیقی و هنرهای نمایشی وین، به همین اندازه معتبر است. همه ساله با استعدادترین نوازندگان و هنرمندان اروپایی برای تحصیل در این دانشگاه به رقابت می پردازند.

شهرهای Linz،Graz ، Innsbruck مهد دانشگاه‌های ممتاز برای دوره‌های مهندسی و فناوری، اقتصاد، علوم انسانی، پزشکی و علوم طبیعی است. مدارک دانشگاه های اتریش در سراسر اروپا معتبر هستند.

اساتید متخصص از کشورهای اتریش، آلمان، سایر کشورهای اروپایی و ایالات متحده آمریکا در دانشگاه‌های اتریش تدریس می کنند که فرصتی عالی برای توسعه بین المللی در زمینه تحصیلی برای دانشجویان محسوب می شود.

مراحل پذیرش نسبتا آسان

برای دوره‌های خاص دانشگاه های دولتی نیازی به امتحان ورودی یا دانش زبان آلمانی ندارند و امکان گذراندن برنامه آمادگی زبان آلمانی (حداکثر 4 ترم) قبل از شروع دوره وجود دارد.

هزینه های پایین تحصیل

شهریه دانشجویان خارج از اتحادیه اروپا در دانشگاه‌های اتریش در حال حاضر حدود 760 یورو برای هر ترم است.

کار در حین تحصیل

پس از دریافت پذیرش و شروع دوره، ویزای دانشجویی با اجازه کار پاره وقت به دانشجویان داده می شود. دانشجویان مجاز به کار تا 20 ساعت در هفته هستند.

فرصت های شغلی بعد از فارغ التحصیلی

پس از فارغ التحصیلی، دانشجویان برای جستجوی شغل به مدت 6 ماه مجوز اقامت در اتریش را خواهند داشت. همچنین در طول تحصیل، دانشجویان می توانند در پروژه های تحقیقاتی که در آن تخصص دارند و نمایشگاه های شغلی، شرکت کنند.

راحتی و ایمنی

موزه تاریخ هنر در شهر وین کشور اتریش

اتریش به عنوان یکی از کشورهای محبوب برای زندگی در سال های اخیر جایگاه ویژه ای در بین مهاجران به دست آورده است. در اتریش آنچه خیلی اهمیت دارد راحتی و توجه به جزئیات برای راحتی است. نرخ جرم و جنایت در این کشور بسیار پایین است. به جزئی ترین جزئیات فکر می شود.

موقعیت جغرافیایی اتریش در مرکز اروپا فرصتی مناسب به افراد برای بازدید از سایر کشورهای اروپایی می دهد. به این ترتیب که می توانید صبح را با قهوه در وین شروع کنید و در یک رستوران دنج ایتالیایی شام بخورید و آخر هفته‌تان را به گردش در پاریس اختصاص دهید. ویزای دانشجویی اتریش اجازه ورود رایگان به همه کشورهای اتحادیه اروپا را می دهد.

 

  • تراموا در اتریش Straßenbahn in wien
  • مترو در وین و اتریش vienna metro
Top