اپلای 118

اپلای 118

مرجع اطلاعات و مشاوره تحصیل، اقامت و کار در خارج از کشور

ارائه دهنده اطلاعات و مشاوره های مهاجرتی و تحصیل در اروپا، استرالیا و کانادا

مشاور شما در امور سرمایه گذاری و ثبت شرکت در اروپا، استرالیا ، کانادا و عمان

  • اینستاگرام اپلای 118
  • تلگرام اپلای 118

افتتاح بزرگترین فرودگاه جهان

کار ساخت فرودگاه بین‌المللی دکسینگ پکن در اواخر سال 2014 به مناسبت 70 سالگی "روز ملی چین" ساخته شده است 

  • بزرگترین فرودگاه جهان در چین
  • بزرگترین فرودگاه جهان

فرودگاه بین المللی دکسینگ پکن، بزرگترین فرودگاه جهان

کار ساخت فرودگاه بین‌المللی دکسینگ پکن در اواخر سال 2014 به مناسبت 70 سالگی "روز ملی چین" ساخته شده است و طبق تخمین احتمالی تا ماه سپتامبر 2019 آماده بهره برداری خواهد بود و این فرودگاه را به بزرگترین فرودگاه جهان مبدل می سازد. افتتاح این فرودگاه، پکن را در کنار لندن، نیویورک و توکیو به معدود شهرهایی تبدیل خواهد کرد که چند فرودگاه بین‌المللی دارند.

طبق برنامه ریزی صورت گرفته قرار است در ابتدای کار فرودگاه، 4 باند راه‌اندازی شود و در انتهای کار به 7 باند برسد. در ساخت این فرودگاه بیش از 220هزار تن فولاد استفاده شده و 14 میلیارد دلار هزینه داشته است.

گفته می‌شود تا سال 2025 فرودگاه دکسینگ ظرفیت جابه‌جایی 72 میلیون مسافر را در سال خواهد داشت. این رقم قرار است تا سال 2040 به 100 میلیون مسافر برسد. همچنین پیش بینی شده است علاوه بر جابه‌جایی این تعدا مسافر، هر سال 20 میلیون تن بار و بسته پستی نیز توسط فرودگاه بین المللی دکسینگ پکن جابه‌جا شود. با افتتاح این فرودگاه برنامه پروازهای فرودگاه های بین المللی پکن بهبود خواهد یافت و منجر به جذب بیشتر مسافران به چین خواهد شد.

علاوه بر اینکه در سال های اخیر، چین تلاش بسیاری برای تبدیل شدن به یکی از قطب‌های صنعت هوانوردی داشته، یکی از مهمترین دلایل ساخت دومین فرودگاه بین المللی پکن و بزرگترین فرودگاه جهان کاهش فشارهای موجود بر فرودگاه پایتخت است. 

بر اساس گزارش رویترز، خطوط هوایی China Southern ،China Eastern و Beijing Capital پروازهای خود را به فرودگاه دکسینگ انتقال خواهند دارد؛ با این حال پروازهای خطوط هوایی Air China، Hainan Airlines و Grand China Air از فرودگاه پکن انجام خواهد شد

Top