اپلای 118

اپلای 118

مرجع اطلاعات و مشاوره تحصیل، اقامت و کار در خارج از کشور

ارائه دهنده اطلاعات و مشاوره های مهاجرتی و تحصیل در اروپا، استرالیا و کانادا

مشاور شما در امور سرمایه گذاری و ثبت شرکت در اروپا، استرالیا ، کانادا و عمان

  • اینستاگرام اپلای 118
  • تلگرام اپلای 118

5 دلیل برای تحصیل در آلمان

آلمان سومین جایگاه محبوب در بین دانشجویان جهان است. بیش از دوازده درصد از دانشجویان در دانشگاه های آلمان را دانشجویان بین المللی تشکیل می دهند. یکی از دلایل اصلی که این تعداد از دانشجویان بین المللی را به سمت آلمان جذب می کند این است که مدارک تحصیلی دانشگاه های آلمان مورد تایید کارفرمایان در سراسر جهان است.

  • 5 دلیل برای تحصیل در آلمان
  1. کیفیت بالای آموزشی

طی سال های متوالی مراکز آموزش عالی آلمان در رتبه بندی های جهانی در بین برترین دانشگاه های دنیا قرار گرفته اند. با تحصیل در دانشگاه های آلمان دستاورد شما علاوه بر دریافت یک مدرک بین المللی معتبر، کسب چشم اندازی عالی نسبت به بازار کار جهانی خواهد بود.

 

  1. مکانی مناسب برای تمرین و آمادگی

دانشگاه های آلمانی برنامه های آموزشی برجسته ای را ارائه می دهند، تمرکز دانشگاه های علمی کاربردی آلمان بر تمرین و آموزش مهارت های حرفه ای است، که تضمینی بر جذب سریع دانشجویان بعد از اتمام تحصیل در بازار کار می باشد و در حال حاضر بسیاری از کارفرماها، فارغ التحصیلان دانشگاه های علمی کاربردی را به فارغ التحصیلان دانشگاه‌ها ترجیح می‌دهند.

 

  1. تقویت پتانسیل های درونی دانشجویان

با فرصت های آموزشی ممتازی که در دانشگاه های آلمان وجود دارد، بیشتر از گذشته می توانید بر تقویت توانایی های فکری و مهارت های شخصی خود تمرکز کنید. به پتانسیل کامل خود برسانید.

 

  1. سطح بالای امنیت در کشور

در مقایسه با سایر کشورها، آلمان جزو کشورهایی است که امنیت بالایی در سطح منطقه و دنیا دارد. این امنیت شامل امنیت سیاسی، اقتصادی و ... می باشد. افراد می توانند در طول روز و شب در شهر یا حومه شهر، آزادانه و بدون نگرانی رفت و آمد کنندبعلاوه ثبات اقتصادی و سیاسی آلمان آن را به مکانی ایده آل برای تحصیل دانشجویان بین المللی تبدیل کرده است.

 

  1. تنوع فرهنگی و زیبایی های طبیعی

زندگی در آلمان فرصت های بسیار زیادی برای گشت و گذار و کشف زیبایی های طبیعی در اختیار افراد می‌گذارد. دانشجویان در زمان فراغت از تحصیل، موقعیت های جذابی برای تفریح و صرف اوقات فراغت، از جمله بازید از موزه ها و بناهای تاریخی، رفتن به سینما و تئاتر، پیاده روی کنار ساحل و نشستن در پارک، کوهنوردی و ... دارند.

Top