اپلای 118

اپلای 118

مرجع اطلاعات و مشاوره تحصیل، اقامت و کار در خارج از کشور

ارائه دهنده اطلاعات و مشاوره های مهاجرتی و تحصیل در اروپا، استرالیا و کانادا

مشاور شما در امور سرمایه گذاری و ثبت شرکت در اروپا، استرالیا ، کانادا و عمان

 • اینستاگرام اپلای 118
 • تلگرام اپلای 118

تحصیل در هلند

 • هزینه های تحصیل و زندگی در هلند

   

  اکثر کشورهایی که در اتحادیه اروپا قرار دارند برنامه های تحصیل رایگان را به شهروندان خود و کشورهای اتحادیه اروپا ارائه می دهند. و تحصیل برای دانشجویان بین المللی خارج از اتحادیه اروپا در این کشورها معمولا با هزینه هایی همراه است. حال ممکن است این هزینه در برخی کشورها پایین تر و در برخی کشورها بالاتر باشد.

  ادامه مطلب ...
 • نکات جالب درباره هلند

   

  سیستم حمل و نقل و معماری و نژاد مردم هلند را به همراه نکات جالب درباره هلند را در ادامه مطلب بخوانید

  ادامه مطلب ...
 • معرفی برترین دانشگاه های هلند

   
  معرفی برترین دانشگاه های هلند

  در ادامه به معرفی مختصری از دانشگاه های معتبر هلند می پردازیم. از معتبرترین و شناخته شده ترین دانشگاه های هلند، می توان به دانشگاه های آمستردام (University of Amsterdam)، دانشگه صنعتی دلف (Delf University of Technology)، دانشگاه لیدن (Leiden University)، دانشگاه اوترخت (Utrecht University) و دانشگاه ماستریشت (Maastricht University) اشاره کرد

  ادامه مطلب ...
 • کار دانشجویی در هلند و مزایای تحصیل در هلند

   
  کار دانشجویی در هلند و مزایای تحصیل در هلند

  دانشجویان در حین تحصیلدر هلند  در مقاطع مختلف 20 ساعت در هفته اجازه کار دارند. معمولا از طریق اتوماسیون های دانشجویی می توانید از مشاغل مختلف دانشجوییی مطلع شوید. همچنین می توانید در بخش های مختلف دانشگاه از قبیل بوفه یا کتابخانه کار کنید و یا گزینه های کاری خارج از دانشگاه را انتخاب کنید

  ادامه مطلب ...
 • هزینه زندگی دانشجویی در هلند

   
  هزینه زندگی دانشجویی در هلند

  هزینه زندگی دانشجویی در هلند

  در مقایسه با سایر کشورهای اروپای غربی، هزینه زندگی در هلند نسبتا کم است. هزینه های زندگی برای دانشجویان در ماه به طور میانگین بین 800 تا 1000 یورو می باشد که اجازه کار نیمه وقت در حین تحصیل می تواند بخش زیادی از هزینه های ماهانه زندگی را پوشش بدهد.

  ادامه مطلب ...
 • تحصیل به زبان انگلیسی در هلند

   
  تحصیل به زبان انگلیسی در هلند

  تحصیل به زبان انگلیسی در هلند

  هلند به عنوان یکی از اولین کشورهایی محسوب میشود که توجه ویژه ای نسبت به تحصیل به زبان انگلیسی در کشوری غیرانگلیسی زبان داشته است. دانشگاه های هلند برای جذب دانشجویان بین المللی، برنامه ریزی گسترده ای برای ارائه برنامه های آموزش عالی به زبان انگلیسی انجام داده اند. در حال حاضر 2100 برنامه به زبان انگلیسی در کشور هلند در دسترس است که طیف وسیعی از رشته ها را در مقاطع لیسانس، ارشد و دکترا پوشش می دهد.

  ادامه مطلب ...
 • چرا تحصیل در هلند ؟

   
  چرا تحصیل در هلند ؟

  چرا تحصیل در هلند؟

  هلند به دروازه ورود به اروپا معروف است. دسسترسی به پایتخت های معروفی همچون برلین، پاریس، لندن یا بروکسل تنها با یک پرواز از آمستردام و در عرض یک ساعت امکناپذیر است. هلند یکی از کشورهایی است که سالانه شمار زیادی از دانشجویان بین المللی از بیش از 157 کشور دنیا جهت ادامه تحصیل و ارتقا جایگاه علمی خود به آن سفر می کنند. هلند فرهنگی باز و مهمانپذیر دارد و با دانشجویان بین المللی با مدارا و گرم برخورد می کند. عمده دانشجویان بین المللی از ایتالیا، بلژیک، اسپانیا، آلمان و چین وارد کشور هلند می شوند.

  ادامه مطلب ...
Top