اپلای 118

اپلای 118

مرجع اطلاعات و مشاوره تحصیل، اقامت و کار در خارج از کشور

ارائه دهنده اطلاعات و مشاوره های مهاجرتی و تحصیل در اروپا، استرالیا و کانادا

مشاور شما در امور سرمایه گذاری و ثبت شرکت در اروپا، استرالیا ، کانادا و عمان

  • اینستاگرام اپلای 118
  • تلگرام اپلای 118

چرا تحصیل در هلند ؟

چرا تحصیل در هلند؟

هلند به دروازه ورود به اروپا معروف است. دسسترسی به پایتخت های معروفی همچون برلین، پاریس، لندن یا بروکسل تنها با یک پرواز از آمستردام و در عرض یک ساعت امکناپذیر است. هلند یکی از کشورهایی است که سالانه شمار زیادی از دانشجویان بین المللی از بیش از 157 کشور دنیا جهت ادامه تحصیل و ارتقا جایگاه علمی خود به آن سفر می کنند. هلند فرهنگی باز و مهمانپذیر دارد و با دانشجویان بین المللی با مدارا و گرم برخورد می کند. عمده دانشجویان بین المللی از ایتالیا، بلژیک، اسپانیا، آلمان و چین وارد کشور هلند می شوند.

  • چرا تحصیل در هلند؟

دانشگاه های هلند به دلیل امکانات پیشرفته و مدرن و کیفیت بالای آموزشی در سراسر جهان شناخته شده اند. سبک تدریس در دانشگاه های هلند بر روی کار گروهی متمرکز است و همچنین تاکید زیادی بر روابط خوب بین اساتید و دانشجویان دارند.

یکی دیگر از دلایل محبوبیت تحصیل در هلند پایین بودن هزینه های تحصیل در مقایسه با دیگر کشورهای انگلیسی زبان مانند انگلیس و ایالات متحده است. با توجه به استاندارد بالای تحصیلی در هلند، شهریه های نسبتا کم دانشگاه ها و هزینه های مناسب زندگی، هلند گزینه ای مناسب از نظر صرف هزینه در بین دانشجویان بین المللی است.

تحصیل در دانشگاه های هلند گزینه مناسبی برای آن دسته از افرادی است که دغدغه اشتغال بعد از تحصیل را دارند. زیرا  اکثر دانشگاه های هلند با شرکت های هلندی و بین المللی ارتباط تنگاتنگ و حتی قرارداد همکاری دارند.

در کنار دانشگاه های دولتی گزینه دیگری که خیال تان را از بابت اشتغال بعد از تحصیل راحت می کند، تحصیل در دانشگاه های علمی کاربردی هلند است، که مطالعات تخصصی تری را ارائه می دهند. تمرکز دانشگاه های علمی کاربردی هلند کمتر بر روی مباحث نظری و پژوهشی است و بیشتر بر روی تجربیات عملی می باشد.

در کنار تمام مواردی که تا اینجا به آن اشاره شد، یکی از عواملی که کار و تحصیل در هلند را لذت بخش و آسان می کند، آمار بالای آشنایی به زبان انگلیسی در بین افراد محلی است. طبق آمار ارائه شده، تقریبا 95% از مردم بومی هلند می توانند به زبان انگلیسی صحبت کنند.

Top