اپلای 118

اپلای 118

مرجع اطلاعات و مشاوره تحصیل، اقامت و کار در خارج از کشور

ارائه دهنده اطلاعات و مشاوره های مهاجرتی و تحصیل در اروپا، استرالیا و کانادا

مشاور شما در امور سرمایه گذاری و ثبت شرکت در اروپا، استرالیا ، کانادا و عمان

  • اینستاگرام اپلای 118
  • تلگرام اپلای 118

معرفی برترین دانشگاه های هلند

در ادامه به معرفی مختصری از دانشگاه های معتبر هلند می پردازیم. از معتبرترین و شناخته شده ترین دانشگاه های هلند، می توان به دانشگاه های آمستردام (University of Amsterdam)، دانشگه صنعتی دلف (Delf University of Technology)، دانشگاه لیدن (Leiden University)، دانشگاه اوترخت (Utrecht University) و دانشگاه ماستریشت (Maastricht University) اشاره کرد

  • برترین دانشگاه های هلند
  • دانشگاه آمستردام دانشگاه لیدن دانشگاه صنعتی دلف
  • دانشگاه های هلند

دانشگاه آمستردام

دانشگاه آمستردام، بزرگترین و قدیمی ترین مرکز آموزش عالی کشور هلند است. زمان تاسیس دانشگاه آمستردام به سال 1632 برمی گردد. در آخرین رتبه بندی سایت QS، رتبه 57 جهان را دارد.

دانشگاه صنعتی دلف

دانشگاه صنعتی دلف، قدیمی ترین و بزرگترین دانشگاه فنی هلند است و در سال 1842 تاسیس شد. در رتبه بندی سایت QS در حال حاضر رتبه 52 جهان را دارد. تمرکز دانشگاه دلف بر روی رشته های مهندسی، علوم کامپیوتر، ریاضیات، علوم کاربردی و مدیریت و فناوری است. در جدیدترین رتبه بندی منتشر شده از سایت QS دانشگاه دلف در رشته معماری در رتبه پنج دانشکده ی برت جهان قرار دارد.

اهداف اصلی دانشگاه دلف تمرکز بر تحصیلات علمی، انجام تحقیقات علمی، انتقال دانش به جامعه و افزایش مسئولیت پذیری جامعه است. این دانشگاه به عنوان موسسه ای با مزایای عمومی شناخته شده است.

دانشگاه لیدن

دانشگاه لیدن، قدیمی ترین دانشگاه هلند در سال 1575 توسط ویلیام اول، تاسیس شد. این دانشگاه در حال حاضر در کنار دانشگاه اوترخت در رتبه 122 جهان قرار دارد. تعداد دانشجویان این موسسه تقریبا 27.000 است و طیف گسترده ای از رشته ها را در مقاطع مختلف ارائه می دهد و بیش از 40 پژوهشکده دارد.

Top